NAKIŞ VE BASKILAR

Tıpkı belirli renk kombinasyonu iş giysisi şirketin imajını altını, giyim üzerinde bir logo şirketiniz için etkili reklamlar sunar.

Sancaktepe'deki merkez ofisimizde, baskı ve nakış makineleri ile büyük bir departmanımız var. Bu nedenle iş giysilerinize göğüs, sırt veya bacaklarda bir logo verebiliriz ve ayrıca kişisel isimler de uygulayabiliriz.

Akla gelebilecek her renkte ve normal yıkama programlarına dayanıklı esnek bir kalitede nakış ve transferler sunabiliriz .

Transfer türleri

PERSO iş elbiselerinde'da genellikle iki farklı transfer türü kullanırız:

Çok yumuşak

Bu tür bir transfer, çok yumuşak ve rahat bir yüzeye sahip olduğu için tişörtler ve tişörtü için uygundur. Yüzey doğal olarak T-shirt ve tişörtü ile karışır ve bu nedenle giysilerin esnekliğini ve rahatlığını kaybetmezsiniz. Çok dayanıklıdır ve bu transfer tipi 40 ° C'ye kadar yıkama sıcaklıklarına dayanır.

Superflex

Superflex, uzun süre dayanan güçlü bir transfer türüdür. Zor şartlara maruz kalan iş kıyafetleri için idealdir. Superflex transferler 95˚C'ye kadar yıkama sıcaklıklarına, 85˚C'de kurutma makinesinde kurutmaya, endüstriyel çamaşırlarda kuru temizleme ve kullanıma dayanır. Bu tip transferler orta esnekliğe sahip tekstillere uygulanabilir. Superflex transferler, baskı mürekkeplerinin opaklığı% 99 olduğu için renklerin büyük çoğunluğuna yazdırmak için uygundur.


İŞ GİYSİLERİNİZDEKİ LOGOLAR HAKKINDA


TAVSİYEYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Müşteri hizmetlerimiz hem nakış hem de transfer seçimi konusunda tavsiyede bulunabilir ve ayrıca logo konumlandırma vb. Konusunda da tavsiyelerde bulunabilir. Daha fazla bilgi için lütfen 0216 561 34 87 / 0531 218 40 03 arayınız.

Yorumlar (0)

Yorum yaz